Išgelbėti gali net smulkmenose

Dažnas žaidėjas mano, kad jei pasiėmė teniso batelius, kojines, šortus, marškinėlius ir raketę, jau yra pasiruošęs varžyboms. Kartais mano, kad net ir pasirūpinti kamuoliukais turi varžovas. Tačiau net ir mažiausios pasiruošimo detalės, o tarp jų ir tinkamai susikrautas krepšys, gali prisidėti prie pergalės. Tad ką rekomenduojama visada turėti teniso krepšyje?

pexels-photo-341003

Vanduo – slaptas energijos užtaisas. Visada jo turėkite ir būtinai gerkite jį ir prieš varžybas, ir varžybų metų. Net jei ir nesijaučiate ištroškęs. Jei organizmui pradės trūkti vandens, susilpnės raumenų jėga ir koordinacija.

Maistas – energijos šaltinis. Jei aktyviai sportuojant sumažės cukraus kiekis kraujyje, staiga pajusite silpnumą kojose. Kad to neatsitiktų, o dar ir pačiu atsakingiausiu momentu, krepšyje turėkite saldainį, bananą ar javainių batonėlį.

Elektrolitų tabletės ar tirpalas – išgerkite iš karto, jei pradedate jausti mėšlungį. Veikia greitai ir efektyviai.

Pleistras ir elastinis bintas – pasiimkite tam, kad netikėtai atsiradusi pūslė ar čiurnos skausmas nepriverstų nutraukti žaidimo ar nesutrukdytų laimėti mačo.

Tabletės nuo skausmo ir tepalas – pirmoji pagalba pajutus raumenų ar nugaros skausmą.

Atsarginė raketė – sulūžusi raketė ar nutrūkusi styga gali baigtis pralaimėjimu, jei neturėsite atsarginės. Tačiau atsarginė raketė – tai ne atsarginė padanga, ji neturėtų būti sena ar sudėvėta. Geriausiai visada turėti dvi vienodas raketes, tada net ir pakeitę raketę dėl to nepajusite jokio diskomforto.

Raketės koto apvijos – žaidžiant jos gali sušlapti ar atsivynioti. Kad dėl to nereikėtų keisti raketės, geriau turėkite atsarginių apvijų.

Papildomas aprangos komplektas – jeigu labai suprakaituosite, bus daug smagiau žaisti persirengus sausą aprangą. O kartais, kai žaidimas neina norima linkme, marškinėlių pakeitimas gali padėti ir psichologiškai.

Atsarginės kojinės – kai kojinės nuo prakaito sudrėksta, daug greičiau atsiranda pūslių. Jei pajuntate nemalonią drėgmę, persiaukite sausas kojines.

Atsarginiai sportiniai bateliai – ar teko pajusti, kaip žaidžiant net ir su įprastais bei patogiais bateliais staiga pirštai pradeda remtis į bato priekį ir sukelia skausmą? Vienintelis išsigelbėjimas – persiauti kitus batelius.

Rankšluostis – reikalingasne tik prakaitui nusivalyti. Pravers ir tuo atveju, jei norėsite persimauti sausus šortus.

Sugeriamieji prakaito raiščiai (riešų, kaktos) – tai tarsi mažyčiai rankšluosčiai, kurie visada su jumis. Ypač svarbūs stipriai prakaituojantiems.

Kepuraitė su snapeliu, akiniai nuo saulės – visada turėkite krepšyje, kai žaidžiate lauke.