Teniso turnyre „BFI Cup 2023“  stipriausia buvo SEB komanda

BFI CUP 2023 turnyro nugalėtojai

Lietuvos bankų ir finansinių įstaigų atstovai turi tradiciją kartą metuose susitikti teniso turnyre  „BFI Cup 2023“. Lapkričio 11 ir 12 dienomis draugiškos teniso varžybos Vilniuje vyko jau 16-ąjį kartą. Kaip ir kasmet, finansinių įstaigų atstovai įrodė, kad ne tik puikiai valdo finansus, bet ir teniso raketes.

Turnyre dalyvavo 9 komandos, kuriose žaidė daugiau nei 70 tenisininkų, tarp kurių buvo ir viena Latvijos komanda. Žaidėjai tradiciškai varžėsi vienetų, dvejetų (taip pat ir mišrių)  bei komandinėse rungtyse. 

Šiemet geriausiai turnyre pasirodė SEB banko atstovai, surinkę rekordinius 132 taškus. Antroji vieta atiteko „Danske bank“ komandai (50 taškų), trečioji –  „Swedbank“ (40 taškų), ketvirtoji  –  „PricewaterhouseCoopers“  (26 taškai), penktoji – „Orion Securities“ (17 taškų). 

Anot turnyro organizatoriaus Arūno Valicko, SEB komandos nariai šiemet buvo neabejotini lyderiai. Beveik visas pirmąsias vietas skirtingose amžiaus grupėse, vienetų ir dvejetų varžybose užėmė šio banko atstovai.

„BFI Cup“ turnyrą kasmet organizuoja MB „Teniso turnyrai“, o jį nuolat remia bankinių technologijų bendrovė „Penkių kontinentų bankinės technologijos“ (BS/2), priklausanti „Penki kontinentai“ grupei, kurios darbuotojai turnyre taip pat turėjo savo tenisininkų komandą. Beje, vienam iš komandos narių, Edgarui Simonaičiui, pavyko užimti 6/7-ą vietą vienetų varžybose, savo amžiaus kategorijoje.

„Bankai – vieni pagrindinių mūsų klientų, todėl džiaugiamės galėdami ne tik bendradarbiauti diegiant šiuolaikines bankines technologijas, bet ir remdami šį renginį bei patys jame dalyvaudami,  – sako BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius. – Gebėjimas kontroliuoti savo veiksmus, greitai keisti taktiką, ištvermingumas – tai savybės, ypač svarbios versle. Tad nė kiek nekeista, kad tenisą kaip pomėgį renkasi daugybė verslo žmonių“.

„Tenisas – karališkas žaidimas, turintis gilias tradicijas ir neprarandantis aktualumo ir šiais laikais. Iš sporto su raketėmis šakų jis labiausiai išpopuliarėjęs ir gali vadintis intelektualų žaidimu, nes jį ypač mėgsta žaisti bankininkai, finansininkai, medicinos sektoriaus atstovai“, – teigia A. Valickas.

Istoriniai šaltiniai rodo, kad tenisas atsirado XI-XII a., o pirmieji jį žaidė Prancūzijos vienuoliai. Pavadinimas „tenisas“ kildinamas iš prancūziško žodžio „tenez“ („gaudyk“), kuris buvo dažnai kartojamas, mušant kamuoliuką varžovui.

Bendra lentelė

1 vieta – SEB bankas – 136 taškai

2 vieta – DANSKE bankas – 50 taškų

3 vieta – SWEDBANK – 40 taškų

4 vieta – PricewaterhouseCoopers – 26 taškai

5 vieta – Orion Securities – 17 taškų 

6 vieta – kewin.eu – 16 taškų

7vieta – Latvia – 6 taškai

8 vieta -BS2 – 1 taškas

9 vieta – Lietuvos bankas – 0 taškų.

Scroll to Top