„TenisoTurnyrai.com“: kas mes?

„TenisoTurnyrai.com“: kas mes?

„TenisoTurnyrai.com“ –  teniso turnyrų bei sporto renginių organizatorius Lietuvoje, startavęs nuo 2008-ųjų metų. Šiandien, teniso entuziastams galime pasiūlyti per 25 sporto renginius per metus ir kasmet renginių skaičius tik auga. Teniso turnyrams Vilniuje dažniausiai pasirenkami moderniausi teniso kortai, dar žinomi kaip – „SEB arena“.

Teniso subtilybių norite mokytis apsupti gamtos, o gal net už Lietuvos ribų? Organizuojame įvairių lygių stovyklas bei išvykas su teniso rakete Lietuvoje ir užsienio šalyse. Mūsų renginiai jau subūrė tenisininkus Ispanijoje, Japonijoje, Turkijoje, Graikijoje. 

Pirmieji žingsniai

„TenisoTurnyrai.com“ veiklą pradėjome dar 2008-aisiais metais. Jau nuo pat pirmųjų dienų siekėme sukurti tokią erdvę, kurioje savo meilę tenisui atrastų kiekvienas, susidomėjęs ar bepradedantis domėtis šiuo sportu. Šiandien „TenisoTurnyrai.com“ renginiuose laukiami visi: ir pradedantieji, ir jau nemenką patirtį sukaupę teniso žaidėjai. Būtent todėl mūsų teniso turnyrai, stovyklos bei išvykos skirstomos pagal žaidėjų įgūdžių lygį.

Teniso turnyrai, teniso stovykla, sporto renginiai, socialinės iniciatyvos

  • Teniso turnyrai. Organizuojame tiek tarptautinius, tiek nacionalinius turnyrus, kuriuose šansą varžytis suteikiame visiems: pradedantiesiems, mėgėjams bei patyrusiems teniso žaidėjams.
  • Teniso stovykla. Svajojate sužinoti bei išbandyti dar daugiau teniso žaidimo subtilybių? Praleisti gerą laiką bendraminčių kompanijoje? Kviečiame į įspūdingoje aplinkoje vykstančias stovyklas, kuriose jūsų potencialą šiame sporte padės atrasti ar sustiprins profesionalūs treneriai.
  • Išvykos su teniso rakete. Aktyvus sportas ir nuotykių kupinos kelionės – tikrai suderinama! „TenisoTurnyrai.com“ rengia išvykstamąsias stovyklas bei turnyrus, kurių metu daug dėmesio skiriame ne tik treniruotėms, bet ir laisvalaikio praleidimui užsienio šalyje.
  • Nuo 2015 m. mūsų komanda dar žinoma ir kaip VšĮ „Žalioji medija“ vardu – šis vardas neša ne tik sporto renginių organizatoriaus, bet ir socialinių projektų ir socialinių sporto iniciatyvų iniciatoriaus žinutę. Daugiau apie šias mūsų veiklas, tinklapyje: www.socialiniaiprojektai.lt

„TenisoTurnyrai.com“ kolektyvas

Komandos šerdis – tai du žmonės, puikiai atpažįstami teniso gerbėjų, entuziastų bei žaidėjų bendruomenėje: Arūnas Valickas ir Lina Berankytė-Astrauskienė. Visgi vieni to padaryti negalėtume: turime gausybę partnerių, draugų bei kolegų. Renginių metu mums padeda savo srities medicinos profesionalai, teisėjai bei treneriai.

Susipažinkime:

Įmonės vadovas

Arūnas Valickas

Turnyrų vyr. teisėja

Lina Berankytė – Astrauskienė

Scroll to Top