Teniso turnyrai pradedantiesiems, mėgėjams ir pažengusiems

Teniso turnyrai pradedantiesiems, mėgėjams ir pažengusiems

Teniso turnyrai mums – gyvenimo būdas, tad šia aistra siekiame uždegti ir visus žaidimo entuziastus. Varžydamiesi tarpusavyje žaidėjai gali įvertinti savo galimybes ir šiame sporte pasisemti dar daugiau patirties. Juk truputis konkurencijos tik padeda pasitempti ir tobulėti!

Dažniausiai teniso turnyrų namai – „SEB arena“. Šiltuoju metų laiku turnyrai rengiami įvairiausiuose Lietuvos miestuose. Teniso turnyrai vyksta ir individualiai, ir poromis – dvejetais. Pastarieji gali būti vyrų, moterų arba mišrūs

Besirengiantys turnyrui kviečiami rinktis žaidėjų grupę pagal savo įgūdžių lygį. Mūsų renginių sąraše slypi ne tik varžybos patyrusiems žaidėjams, bet ir mėgėjų teniso turnyrai, tad šansą išbandyti savo jėgas suteikiame kiekvienam sporto entuziastui. Priklausomai nuo turnyro, dalyvius kviečiame prisijungti prie šių grupių:

  • „Light“,
  • „Middle“,
  • „Power“,
  • „Hard“,
  • „Masters“.

Artimiausius turnyrus, registraciją į juos bei platesnę informaciją rasite skiltyje „Turnyrų kalendorius“.

Tarptautiniai turnyrai

Tarptautinis teniso turnyras – puiki proga pasitikrinti savo įgūdžius aukštesniame lygyje. Kasmet „SEB arenoje“ organizuojame jau tradicija tapusį tarptautinį turnyrą „BFI CUP“, kuris vienija Europos teniso entuziastus, dirbančius bankuose bei finansų srityje. Ieškančius ne tik įvairesnio konkurentų spektro, bet ir egzotiškos aplinkos, kviečiame į Sakartvele, Juodkalnijoje, Tenerifėje vykstančias išvykas su tenisu.

TENISO STOVYKLA 2023: SVAJOJANTIEMS NUGALĖTI​

Į turnyro kortą norisi žengti pilna koja, o jame skinti vien tik pergales? Tam prireiks šiek tiek daugiau pasiruošimo! Įsivertinti savo galimybes bei išmokti teniso subtilybių padės „TenisoTurnyrai.com“ organizuojama teniso stovykla. Kaip teniso turnyrai, taip ir kiti mūsų sporto renginiai yra atviri visiems: dar tik besidomintiems ir jau gerokai pažengusiems žaidėjams. Įvairių lygių stovykloje dirba profesionalūs treneriai, kurie padės atrasti savo potencialą, o jūsų silpnybes paversti stiprybėmis. Be to, kiekvienam dalyviui pažadame ne tik galimybę pagerinti savo sportinius įgūdžius, bet ir įspūdžių kupiną laiką nuostabioje aplinkoje.

Šventiniai sporto renginiai

Teniso turnyrai – tai ypatingas būdas atšvęsti ne vienai progai, tad kad ir kokia šventė besiartintų šįsyk, sporto renginiai – puikiai tiks šventiškai atmosferai sukurti. Kviečiame pasitikti Šv. Kalėdas, Valentino dieną ar Jonines su teniso rakete rankose ir bendraminčių kompanija pašonėje. Proginius turnyrus organizuojame net keletą kartų per metus, tad šansų prisijungti prie švenčiančios teniso bendruomenės – ne vienas. Laukiame Tavęs, Tavo draugų ir pačių artimiausiųjų kurti ypatingas akimirkas kartu, kurios suartina!

Scroll to Top